איך לבחור אולם אירועים

בחירת אולם אירועים

איך לבחור אולם אירועים

בחירת אולם אירועים לאירוע, בין אם מדובר בחתונה חינה, בר מצווה ברית וכו', תמיד היה שלב מורכב שמלא בסימני שאלה. כיום הבחירה אף קשה יותר מכיוון שקיים היצע גדול מאוד של אולמות אירועים מושקעים ומעוצבים ברמה גבוהה במיוחד. בין כל ההתארגנויות ובחירת נותני השירות שאתם מתלבטים לבחור לאירוע, באנו לעשות לכם קצת סדר איך להגיע לתוצאה הרצויה והטובה ביותר עבורכם בבחירת אולם האירועים, והמילה עבורכם היא החשובה ביותר, כי מה שטוב עבורכם לא בהכרח טוב עבור אחרים, אז קחו מספר דקות ותגיעו לתוצאה המיטבית והרצויה.

איך לבחור אולם אירועים | בחירת אולם אירועים | אולמות אירועים | אולם אירועים

5 קריטריונים מרכזיים לבחירת אולם אירועים:

1. כמות מוזמנים – הקריטריון הראשון שיעזור לכם לסנן אולמות מתוך כלל הרשימה, הוא סינון ע"פ כמות מוזמנים צפויה. יש לערוך רשימה ראשונית ולראות לכמה מוזמנים אתם מגיעים. האם אתם מגיעים ממשפחות גדולות או קטנות, כמויות חברים שיגיעו, האם בכלל אתם בכיוון של חתונה אינטימית או אחת מפוצצת? לאחר שתעשו את הרשימה הראשונים הרבה אולמות ירדו מהפרק ויישארו לכם כאלה הרלוונטיים לקריטריונים הבאים.

2. מחיר מנה – הקריטריון השני שיש לקחת בחשבון הוא מחיר המנה. אם קריטריון זה לא חשוב יש לדלג לקריטריון 3. מחיר המנה באולם מושפע מהרבה גורמים: עונת האירוע, האם מדובר בתאריך מיוחד, כמות המוזמנים, סוגי ופירוט המנות הנבחרות, מיקום גאוגרפי. לכל אחד מהקטגוריות שצוינו תהיה השפעה על מחיר המנה הסופי. כאשר תערכו רשימה ותדעו בערך לאיזה אזור של מחיר מנה אתם מוכנים להגיע תוכלו לסנן עוד אירועים, אך יש לזכור כי זוהי ההוצאה הגדולה ביותר שלנו ולא נוכל לחסוך אותה לרמה ממש נמוכה, כי בכל זאת זה האירוע המרכזי בחיינו ונרצה להשקיע בו, מה גם שהרבה ממה שיזכרו מהאירוע שלכם יהיה המנה, אחרי האירוע אתם תשמעו הרבה ת המשפט " האוכל היה מצוין", "המנות היו מעולות" או שמא " האוכל לא היה טוב" וכמובן שמשפט כזה אנחנו לא מעוניינים לשמוע בכלל. יש לשים לב גם לסוג המנות: הראשונות, הפתיחה, העיקריות והקינוחים שכל אולם מציע ביחס למחיר המבוקש.

3. עיצוב ומבנה האולם – קריטריון נוסף הוא בחירת סגנון המקום. האם אנחנו מעדיפים אולם אירועים סגור, האם אנחנו בעד גן אירועים, או שבכלל אנחנו מעדיפים אירוע בטבע הפתוח. כל אחד לפי שיקוליו יסנן את האולמות ע"פ הבחירה שלו. לאחר מכן נבנה רשימת אולמות שמתאימים לנו ע"פ הסגנון והעיצוב שלהם, יש לזכור כי לכל אולם קיימים עשרות עיצובים שונים אשר נבחרים על פי ראות עיניכם ועל פי הבקשה שלכם.

4. מיקום בארץ – הקריטריון השלישי הוא בחירת האולם לפי מיקום גאוגרפי. יש לשים לב כי אנו בוחרים אולם אירועים שיהיה נגיש לכלל המוזמנים שלנו, אחרת סיכוי גדול שנפספס מוזמנים בדרך, שלא יהיו מוכנים לנסיעה ארוכה, במיוחד אם מדובר בנסיעה חורפית. מה שהם יעשו זה פשוט ישלחו נציג אחד מהמשפחה על מנת לסמן וי. לאירוע שלנו אנחנו רוצים שכל האנשים שאנחנו אוהבים ומזמינים יגיעו ויחגגו ולא רק יסמנו וי. לכן יש לשים לב שאנחנו בוחרים אולם אירועים באזור נגיש למוזמנים. אם בחרנו בכל זאת לבחור אולם שהוא די רחוק, לא לשכוח לארגן הסעה מסודרת מנקודות מרכזיות, יש אנשים שאין ביכולתם להגיע עצמאית וכך יוותרו על ההגעה לאירוע, דבר שאנו לא מעוניינים שיקרה, אז אם החלטנו לעשות אירוע מרוחק, נדאג להסעה שתביא ותחזיר את האורחים ממספר נקודות מרכזיות!

5. חוות דעת והמלצות – אולמות אירועים הם ענף נרחב מאוד של "פה לאוזן", זאת אומרת, שביום של אחרי האירוע, האולם מקבל המון פידבקים מהאורחים אשר מדברים ביניהם לבין הקרובים שלהם, בין אם טובים ובין אם שלילים ובכך בונה את שמו. לא משנה באיזה אולם תבחרו לאירוע שלכם, לפניכם היו מאות ואלפי אירועים באולם הזה וכך נוצרים עשרות אלפי חוות דעת על האולם. בנוסף ניתן לקרוא חוות דעת באתר, חוות הדעת הם חוות דעת אמיתיות! לא מפוברקות, וללא סינון. חוות דעת מלקוחות אשר חגגו באולם ורוצים לפרגן, או שמא לתת ביקורת עם אולם האירועים. המלצה חמה שלנו היא להיעזר בהמלצות וחוות דעת של אנשים שכבר חגגו באותו האולם.