אולמות אירועים בקורונה

אולמות אירועים בקורונה

שגרת קורונה

מחלת הקורונה, שהופיעה אצלנו במדינת ישראל, בסביבות מרץ 2020, מסרבת להיעלם. מחלה נוראית שמלבד זה שגרמה להשבתת המשק, לפיטורי עובדים, לקריסת עסקים, לסגירת אירועים כמעט באופן מוחלט, דאגה בנוסף להרחיק אותנו מכל האנשים הקרובים אלינו, מכל האירועים והמסיבות ובעצם מכל השגרת חיים שלנו! בכתיבת שורות אלו אנו חפצים ומקווים שהחיסונים יעלימו מאתנו את השגרה הסובבת אותנו ונחזור לחיים נורמליים, לחיים חברתיים. כאשר יזכירו לנו את המילה חיובי, הדבר היחידי שנדבר עליו יהיה באישורי ההגעה לאירועים.

אולמות אירועים בקורונה

תנו לנו לנחש כי התאריך המיוחד שלכם הגיע ותפס אתכם בבלגן ובאי וודאות מוחלטת. תנשמו עמוק ותורידו לחץ, אתם לא הראשונים וקיים פתרון לכל נושא. השאלה הרצינית שסובבת סביבכם היא האם לבטל ולדחות את האירוע, כשהבעיה היא כזאת שאין תאריך שרואים את הסוף, או שמא לערוך את האירוע כמתוכנן, דבר הכורח סביבו המון ביטולים של דברים שתכננו והזמנת מספר מינימלי מאוד של מוזמנים. תנו לנו לבשר לכם כי אם החלטתם לערוך את האירוע אז קיימים מספר רחב של אולמות אירועים בקורונה, או גני אירועים שפועלים בתקופת הקורונה, אשר מתנהלים באופן חוקי ע"פ ההנחיות שהממשלה נותנת, כך שאין סיכון של קבלת קנס כספי כל עוד לא נחרוג מההנחיות של האולם.

חידוד נהלים ועריכת אירוע ע"פ ההנחיות

נושא חשוב מאוד הוא חידוד הנהלים מה מותר ומה אסור בזמן קיום אירוע בזמן הקורונה. נצטרך לשבת וללמוד את הנושא הזה בצורה המטיבה ביותר, בין אם נקבל את הפרטים מבעל האולם ואף נתקשר לברר עם משרד הבריאות. פעולה זו הכרחית ובאה על מנת לחסוך מאתנו ומהאורחים כסף ומצב לא נעים של קבלת דוחות בזמן האירוע. בלאו הכי האירוע עבר טלטלות רבות עד שהגיע לרגע קיומו, אז תשתדלו ככל האפשר שהוא יעבור בשלום ללא נזקים נוספים. אי ציות להוראות יגרום לקנסות על סך אלפי שקלים גם לכם, גם לאורחים וגם לבעלי האולם. לסיכום, אומנם השגרה היא לא הכי אופטימלית אך לא ניתן לעצור את חיינו לגמרי, תבלו, תחגגו, אך שימרו על ההוראות ועל בריאותכם ובריאות האנשים הקרובים ביותר אליכם.