שלבי ארגון חתונה

שלבי ארגון חתונה

ארגון חתונה

חתנים וכלות נכבדים, האירוע שלכם באופק ואתם לא יודעים מאיפה מתחילים להפיק את החתונה. בשביל זה אנחנו פה, אנחנו פה על מנת להדריך אתכם צעד אחר צעד עד לרגע שבו תהיו אחרי. השלבים מסודרים ע"פ הסדר המומלץ ביותר:

1. הכנת רשימה ראשונית של כמות המוזמנים – ואתם בטח שואלים למה שלב כזה מופיע כשלב החשוב ביותר? אז התשובה היא שהנכם חייבים לדעת ברך את התקציב העומד לרשותכם, תקציב אותו לבטח לא תהיו מעוניינים לחצות על מנת לצאת מהאירוע בשיווי משקל, ללא חורים מיותרים בכיסים. הרשימה היא רשימה ראשונית לחשב אומדן מוזמנים ולבצע חישוב תקציב.

2. בחירת אולם/ גן אירועים – השלב הבא בתהליך התארגנות החתונה הוא בחירת אולם אירועים שיתאים לדרישות ולאמצעים שלנו. בין אם אנחנו מעדיפים אולם או גן אירועים, אולם קטן או גדול, בחירת אולם לפי עיצוב רצוי, לפי מנות נבחרות ועוד המון קטגוריות, שצריך לקחת בחשבון. תהליך בחירת אולם האירועים כולל שלבי התרשמות ראשונית מהאולם, בחירת תפריט, בחירת עיצוב, טעימת מנות, הגברה ותאורה ועד לשלב הסופי של בחירת התאריך.

3.שלב ענייני ההלכה- שלב זה כולל בתוכו את פתיחת התיק ברבנות המקומית, הזמנת רב לחופה, בחירת וקניית טבעות נישואין, קניית טלית לחופה, בחירת 2 עדים לחופה, הדרכת כלה, קביעת מקווה.

4.לבוש- בחירת שמלות כלה וחליפת חתן לרגע המאושר בחיינו. רצוי שהחתן יצטייד ב2 חולצות תואמות לערב החתונה, כדי שיוכל להחליף אחרי הצילומים/ אחרי הריקודים. מה גם שתמיד עדיף שתהיה חולצת גיבוי.

5.בחירת ספקים- שלב אחרון ושלב מורכב וכולל, שבו אנו ממליצים לכם לערוך בדק בית טוב מאוד לפני שאתם בוחרים את אישר המקצוע שבו תהיו מעוניינים שיספק לכם את השירות. יש לקבל חוות דעת מלקוחות קודמים, לראות תיק עבודות ולהגיע לפגישת יעוץ. רשימת נותני השירות שלא כדאי לכם לשכוח לאירוע שלכם:
– דיי גיי – קביעת שירי כניסה, חופה, סלואו וכו'
– צלם אירועים – בחירת חיבלת צילום, קביעת ימי צילום, save the date.
– חברת הפקות + מגנטים לאירועים
חברת הושבה
– איפור ושיער לכלה
– חברת אלכוהול/ קניית אלכוהול
חולצות להחלפה (לרחבת הריקודים)
קישוט – זר כלה/ קישוט רכב + עלי כותרת + סלסלאות שושבינים + כרית לטבעות.